Kurye Hizmeti: İstanbul’da gün içinde saat 21.30’dan önce verilen siparişler ertesi gün teslim edilir. Sipariş dağıtımı ertesi gün saat 11:00’da başlamaktadır. Günlük (Pazar günleri farklılık gösterebilir.) ortalama 3-4 saat zarfında teslimat yapılmaktadır.
İstanbul Kilyos, Rumeli Feneri, Silivri, Çatalca, Kumburgaz, Arnavutköy, İstanbul Havalimanı, Bolluca, Adalar, Şile, Beykoz köyleri, Büyükçekmece (Kamiloba, Celaliye, Kumburgaz, Yeni Mahalle, Bahçelievler, Murat Bey, Ahmediye Köyü) mevkilere kargo hizmeti verilmemektedir.

Kargo : Saat 15:30’dan önce verilen siparişler,  Yurtiçi Kargo ile Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri hariç aynı gün içinde kargoya verilir. Ürünleri günlük tazelikte sizlere ulaşması için; teslimatı hafta içine denk gelen siparişler teslim yerine göre bir sonraki gün, teslimatı hafta sonuna (Cuma-Cumartesi-Pazar) denk gelen siparişler teslim yerine göre pazartesi günü gönderilir. Büyükşehirlere haftanın altı “6“ günü Vip Lojistik ile gönderim yapılmaktadır. Ülke genelinde ortalama teslimat süresi 1-4 iş gündür. Türkiye’de küçük ilçe ve beldelere yapılacak teslimat günleri kargo şirketinin belirlediği günlere göre farklılık gösterebilir. Detaylı bilgi almak için ilinizde hizmet vermekte olan Yurtiçi Kargo şubesine başvurabilirsiniz.
Firmamızca satılan tüm ürünler garanti altındadır.  Minimum sipariş tutarı en az 1 kg ürün karşılığı bedeldir. Siparişlerinizi daha sağlıklı gönderebilmemiz için açık adres ve telefon numarası belirtilmesi gereklidir.  Basım ve yayın hataları ve fiyat hatalarından firmamız sorumlu değildir. Gazianteplioğlu markasından kaynaklanan herhangi bir sorun olması halinde ise üyelik bilgileriniz aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Bu sebepten üyelik bilgilerinizin doğru ve eksiksiz doldurulmasına dikkat ediniz.

İADE KOŞULLARI

Aldığınız ürün, firmamızın garantisi altındadır. Ürünün ambalajını açmadan, zarar vermeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi “7“ gün içinde teslim aldığınız şekilde iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, iade ya da kargo tutanağı ile iade ediniz.
Sevkiyat sırasında deforme olan paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo yetkilisine tutanak tutturtularak ürünü teslim almayınız. Ambalajı açılmış, tüketilmiş, tahrip edilmiş, ürünlerin iadesi kesinlikle kabul edilmez.
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinde cayma hakkını kullanması halinde, iade edilen ürün firmamıza ulaştığı günden itibaren on “10“ gün içerisinde ürünün bedeli müşteriye iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankalar tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır.
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Siparişinizin iptal edilmesi halinde tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir.