ÜYE KAYDI

“Gazianteplioğlu” internet sitesinden sipariş verebilmek için üye olarak ya da üye olmadan da hızlı kayıt oluşturarak sipariş verilebilmektedir. Ana sayfada yer alan “Üye Girişi” butonundan üyenin üyelik bilgilerini girmesi gerekmektedir.  Yeni bir üyelik için ise “Üye Ol” butonuna tıklayarak açılan sayfada istenilen gerekli bilgilerin girilerek kayıt olunması gerekmektedir.
“Gazianteplioğlu” internet sitesinden istediğiniz ürüne ulaşmak için, anahtar kelimeleri yazarak arama yapabilir veya ana kategoriden ilgili ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz. Ürün sayfasından seçtiğiniz ürünlerin satın alınabilmesi için ürünlerin sepetinize eklenmesi gerekmektedir.  Arzu edilmesi halinde sepetinizdeki ürünleri silebilir ya da değiştirebilirsiniz. Sepetinizde tüm ürünlerin KDV dahil fiyatları açıklamada yer almaktadır.

SATIN ALMA

Ödeme sürecine geçmek için sepetinizde satın alacağınız ürünleri seçtikten sonra “Satın Al” butonuna basılmalıdır. Siparişin adrese gönderilebilmesi için kayıtlı bir adresin seçilmesi veya yeni bir adres girilmesi gerekmektedir.
“Ödeme ve Onay Sayfası”ında alacağınız ürünün KDV hariç fiyatı, KDV tutarı, toplam tutarı bilgilerini görebilirsiniz. Ayrıca siparişinizdeki tüm ürünleri, fatura ve teslimat adreslerini kontrol edebilir, gerek durumlarda değişiklik yapabilir ya da satın almaktan vazgeçebilirsiniz.  Ödemenizi Kredi kartı veya Banka Havalesi ile yapabilirsiniz.
Ödeme yapmak istediğiniz ödeme türünün seçilmesi ve kart bilgilerinizin girilip, “Ön Bilgilendirme Formu” ve “Mesafeli Satış Sözleşmesi” onaylandıktan sonra “Siparişi Onayla” butonuna basılması gerekmektedir.
Ödemenin kredi kartı ile yapılacak olması halinde; siparişi onayladığınız anda, bilgiler internet üzerinden özel bir geçiş yoluyla ödemeyi yapan veya ödemeyi teslim alan bankaların bu işlemi onayladıkları veya reddettikleri network işleme ve güvenlik sistemine (SSL) ulaşır. Kredi kartı bilgileriniz geçerli ise siparişiniz kabul edilir. Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır.  Satın alma işlemi tamamlandığında size bir sipariş onay e-postası gönderilir. Daha sonra kargoya teslim edilmesi aşamasında e-posta yoluyla bilgilendirilirsiniz.
Sipariş tamamlandıktan sonra adres veya ürün bilgisi değişikliği yapılamamaktadır. Eğer siparişinizi tamamladıktan sonra adres değiştirmek isterseniz siparişinizi iptal edip yeni bir işlem yapmanız gerekmektedir.

TESLİMAT BİLGİLERİ

Gazianteplioğlu ürünlerin ilişkin ödeme alındıktan sonra mümkün olan en kısa sürede ürün kargo edilir ve sisteme kargo bilgileri girilir. Ayrıca “Hesabım” sayfasındaki “Siparişlerim” sekmesinde de kargo şirketinin internet sitesinden kargo takip numarası ile ürününüzü takip edebilirsiniz.